21.02

18:00

Koncert uczestników III edycji Warsztatowego Studia Wokalnego

Zapraszamy na wyjątkowy koncert uczestników Warsztatowego Studia Wokalnego działającego w Chorzowskim Centrum Kultury.

Wystąpią: Agnieszka Badura, Katarzyna Braczyk, Marta Dobrowolska, Marta Jacoszek, Daria Kasprzak, Paweł Kempa, Anna Kracoń, Paweł Kuś, Zuzanna Lemantowicz, Maja Łamik, Katarzyna Skrzypska, Marcin Stańczuk, Monika Staszek, Tomek Śliwiński, Sandra Toporek, Monika Wieczorek

Zespół muzyczny w składzie:
Grzegorz Kasperczyk - piano
Łukasz Dudek - gitara
Daniel Cebula-Orynicz - bas
Przemysław Smaczny - perkusja

Prowadzenie: Kamil Franczak
Przygotowanie koncertu: Kamil Baron

bilety: 10 PLN
rezerwacja biletów:
beata@chck.pl, 32 349 78 63/65

Warsztatowe Studio Wokalne, stworzone zostało z myślą o osobach, które chcą pracować nad głosem, realizując innowacyjny program wykraczający poza ramy typowych dostępnych na rynku sekcji wokalnych. W programie poza indywidualnymi zajęciami ze śpiewu, znajdziemy także zajęcia z zespołów wokalnych oraz warsztaty artystyczne prowadzone przez kadrę doświadczonych pedagogów i praktyków z dziedziny kultury. To co wyróżnia Warsztatowe Studio Wokalne to współpraca ze znakomitą kadrą oraz możliwość rozwoju swoich umiejętności na wielu płaszczyznach artystycznych.

 

* Każdy Widz przed wejściem na teren wydarzenia CHCK/SDK zobowiązany jest do wypełnienia formularza „Pytanie kierowane do gości odwiedzających Chorzowskie Centrum Kultury (zwany dalej „Oświadczeniem”) z aktualną datą wydarzenia i złożenia go pracownikowi CHCK/SDK. Oświadczając, że według jego najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 i nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym oraz podając swoje dane kontaktowe.

POBIERZ OŚWIADCZENIE