KALENDARIUM

Kontakt

Godziny otwarcia kas biletowych Chorzowskiego Centrum Kultury od okresie od 15.07 do 03.08:

15.07     9.00 – 19.00

16.07     9.00 – 18.00

17.07    11.00 – 19.00

18.07    11.00 – 15.00

19.07    16.00 – 20.00

20.07      9.00 – 15.00

21.07     11.00 – 19.00

22.07      8.00 – 19.00

23.07      9.00 – 18.00

24.07     11.00 – 21.00

25.07     11.00 – 15.00

26.07- Kasa nieczynna

27.07      9.00 – 15.00

28.07    11.00 – 19.00

29.07    11.00 – 19.00

30.07      9.00 – 19.00

31.07     12.00 – 19.00

01.08     11.00 – 15.00

02.08 – Kasa nieczynna

03.08     9.00 – 15.00

 

Godziny otwarcia KAS BILETOWYCH Chorzowskiego Centrum Kultury w czasie wakacji:

poniedziałek  od 9.00 do 15.00

wtorek - piątek od 9.00 do 18.00 lub do godziny po rozpoczęciu  imprezy

sobota:  w przypadku dnia bez imprezy 11.00-15.00 lub dwie godziny przed imprezą do jej zakończenia

niedziela: 2 godziny przed imprezą do jej zakończenia ( w niedzielę bez imprezy Kasa nieczynna).

 

Informacje szczegółowe pod numerami telefonów  i mailowo:

pn.-pt. 8:00-16:00 tel. 32 349 78 63/65

kasa: kasa@chck.pl

edukacja kulturowa/scena: 660 554 905, 

biuro wydarzeń: barbara_g@chck.pl, damian_b@chck.pl, sabina@chck.pl

kino: damian_b@chck.pl

promocja: 698 581 505 / barbara@chck.pl

Zwroty za bilety elektroniczne (zakupione online) imprez odwołanych lub do 7 dni przed imprezą (rezygnacja) można dokonywać poprzez zwrot pieniędzy na konto. Zwrotów dokonujemy na podstawie maila wysłanego na adres kasy: kasa@chck.pl lub agnieszka_k@chck.pl zawierającego:

- dane osoby, która zakupiła bilet,

- nazwę imprezy i załączone bilety w załączniku,

- numer rachunku bankowego, na który mamy dokonać zwrotu.

Istnieje możliwość mailowej rezerwacji biletów.

 

Szanowny Kliencie

Informujemy, iż począwszy od 1 stycznia 2020r, zgodnie z nowym brzmieniem art. 106b ust. 5 ustawy o VAT, w przypadku sprzedaży na rzecz podmiotu prowadzącego działalność, faktura do paragonu może zostać wystawiona wyłącznie w sytuacji, gdy na paragonie potwierdzającym dokonanie sprzedaży zostanie zamieszczony NIP nabywcy.

Sprzedawca nie będzie miał prawa wystawienia faktury do paragonu, który nie będzie zawierać numeru NIP nabywcy, pomimo zgłoszenia tego żądania przez kupującego w ustawowym terminie.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Chorzowskie Centrum Kultury
41-500 Chorzów
ul. Sienkiewicza 3
 
NIP: 627-262-49-30
Regon: 240765254
Wpis miejskich instytucji kultury - nr 7
 
Nr konta bankowego: 61105012431000002323773735
Dane do przelewów międzynarodowych:
Swift banku (duże litery): INGBPLPW
IBAN (numer konta poprzedzony PL): PL 61105012431000002323773735

KASY:  tel. 32 349-78-63

SEKRETARIAT: Tel. 32 349-78-60
e-mail: sekretariat@chck.pl

OCHRONA:
tel. 32 349-78-90 numer czynny całą dobę

DYREKCJA:
DYREKTOR - Tomasz Ignalski
e-mail: sekretariat@chck.pl

Z-CA DYREKTORA - Jolanta Motyka
e-mail: jolanta@chck.pl

Z-CA DYREKTORA - ODDZIAŁ STAROCHORZOWSKI DOM KULTURY - Antoni Sobczyk
e-mail: antoni.sobczyk@chck.pl

 

DZIAŁ  MERYTORYCZNY CHORZOWSKIEGO CENTRUM KULTURY

Edukacja Kulturowa:

Beata Baran
tel. 32 349-78-78
e-mail: beata@chck.pl

Scena Powszechna:

Urszula Kamysz-Zawadzka
tel. 32 349-78-84
e-mail: urszula@chck.pl

Natalia Oleś
tel. 32 349-78-84
e-mail: natalia@chck.pl

Biuro Wydarzeń ChCK:

Sabina Suszczyk
tel. 32 349-78-67
e-mail: sabina@chck.pl

Damian Bączyk
tel. 32 349-78-71
e-mail: damian_b@chck.pl

Damian Jambor
tel. 32 349-78-71
e-mail: damian@chck.pl

Barbara Golasińska
tel. 32 349-78-69
e-mail: barbara_g@chck.pl

Centrum Animacji

Koordynatorzy ds. promocji i PR:

Barbara Wichary
tel. 32 349-78-72; 698581505
e-mail: barbara@chck.pl

Magdalena Ryś 
tel. 32 349-78-72; 698581505
e-mail: magda_r@chck.pl


MIEJSKA GALERIA SZTUKI „MM”

KIEROWNIK MIEJSKIEJ GALERII SZTUKI "MM" - Aleksandra Rej
tel. 32 349 -78 -75
e-mail: galeriamm@chck.pl

ARANŻACJA WYSTAW ORAZ OPIEKA NAD EKSPOZYCJĄ - Dajana Wejchert, Magdalena Bartocha, Cyprian Nocoń
tel. 32 349 -78 -75

 

Dział ADMINISTRACYJNY:

KIEROWNIK DZIAŁU ADMINISTRACYJNEGO - Anna Pacyna
tel. 32 349-78-66
e-mail: anna@chck.pl

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH - Beata Feja                                                            
tel. 32 349-78-60
e-mail: sekretariat@chck.pl

SPECJALISTA DS. KADROWYCH - Magdalena Hałas
tel. 32 349-78-65
e-mail: magda@chck.pl


DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI:

GŁÓWNY KSIĘGOWY - Justyna Siwicka
tel. 32 349-78-76
e-mail: justyna@chck.pl

Z-CA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO - Iwona Chojnacka
tel. 32 349-78-74
e-mail: iwona@chck.pl

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI - Patrycja Kubica
tel. 32 349 78 74
e-mail: patrycja@chck.pl

SPECJALISTA DS. FINANSOWYCH - KASJER GŁÓWNY - Agnieszka Kucharska
tel. 32 349-78-64
e-mail: agnieszka_k@chck.pl

 

DZIAŁ TECHNICZNO-OBSŁUGOWY:

KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNO-OBSŁUGOWEGO - Adam Stachowski
tel. 600-930-229
e-mail: adam_s@chck.pl
 
Z-CA KIEROWNIKA DZIAŁU TECHNICZNO-OBSŁUGOWEGO - Adam Buron
tel. 603-095-826
e-mail: adam_b@chck.pl
 

ODDZIAŁ STAROCHORZOWSKI DOM KULTURY

tel/fax 32 247 39 58
41-503 Chorzów
ul. Siemianowicka 59
http://www.sdk.org.pl

Z-CA DYREKTORA ODDZIAŁ STAROCHORZOWSKI DOM KULTURY - Antoni Sobczyk

DZIAŁ MERYTORYCZNY

KIEROWNIK DZIAŁU MERYTORYCZNEGO - Joanna Barnaś-Wójcik
tel. 600-930-228
e-mail: joannabw@chck.pl

ORGANIZACJA WYDARZEŃ:

Danuta Pacyna
tel. 32 247-39-53
e-mail: danuta_p@chck.pl

Piotr Szromek
tel. 32 247-39-57
e-mail: piotr@chck.pl

Sebastian Szajek
tel. 32 247-39-56
e-mail: sebastian@chck.pl

 

EDUKACJA KULTUROWA

Agnieszka Woźniczka
tel. 32 247-39-56
e-mail: agnieszka_w@chck.pl

Marek Krupa
tel. 32 247-39-58
e-mail: marek@chck.pl

DZIAŁ TECHNICZNY:

Specjalista ds. technicznych, GOSPODARZ OBIEKTU - koordynator – Grzegorz Kotala
tel. 604-285-115
e-mail: grzegorz@chck.pl

PORTIERNIA - tel. 32 247-39-50