KALENDARIUM

Kontakt

Godziny otwarcia KAS BILETOWYCH Chorzowskiego Centrum Kultury w okresie wakacji
 

poniedziałek - piątek od 9.00 do 17.00 lub do zakończenia imprezy

w godz. od 7.30 do 9.00 bilety do nabycia w kasie na I-piętrze, pok. nr 18

sobota 2 godziny przed imprezą do jej zakończenia, w dniu bez imprezy kasa nieczynna

niedziela 2 godziny przed imprezą do jej zakończenia, w dniu bez imprezy kasa nieczynna

tel. 32 349 78 63

Istnieje możliwość mailowej rezerwacji biletów.

Punkt Informacyjny ChCK

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat koncertów, spektakli, warsztatów czy sekcji Chorzowskiego Centrum Kultury? Pani Jolanta Szromek udzieli Ci wszystkich niezbędnych informacji. I z radością doradzi w wyborze wydarzenia kulturalnego.

Godziny funkcjonowania informacji w okresie wakacji:

poniedziałek-piątek od 8.00 do 16.00

pozostałe dni - nieczynne



ZAPRASZAMY!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chorzowskie Centrum Kultury
41-500 Chorzów
ul. Sienkiewicza 3
 
NIP: 627-262-49-30
Regon: 240765254
Wpis miejskich instytucji kultury - nr 7
 
Nr konta bankowego: 61105012431000002323773735
Dane do przelewów międzynarodowych:
Swift banku (duże litery): INGBPLPW
IBAN (numer konta poprzedzony PL): PL 61105012431000002323773735

KASY:  tel. 32 349-78-63

SEKRETARIAT: Tel. 32 349-78-60
e-mail: sekretariat@chck.pl

OCHRONA
tel. 32 349-78-90 numer czynny całą dobę

DYREKCJA:
DYREKTOR - Tomasz Ignalski
e-mail: tomaszignalski@chck.pl

Z-CA DYREKTORA - Jolanta Motyka
e-mail: jolanta@chck.pl

Z-CA DYREKTORA - ODDZIAŁ STAROCHORZOWSKI DOM KULTURY - Antoni Sobczyk
e-mail: antoni.sobczyk@chck.pl

 

DZIAŁ  MERYTORYCZNY CHORZOWSKIEGO CENTRUM KULTURY

Edukacja Kulturowa:

Beata Baran
tel. 32 349-78-84
e-mail: beata@chck.pl

Scena Powszechna:

Urszula Kamysz-Zawadzka
tel. 32 349-78-84
e-mail: urszula@chck.pl

Natalia Oleś
tel. 32 349-78-84
e-mail: natalia@chck.pl

Centrum Animacji:

Barbara Golasińska
tel. 32 349-78-69
e-mail: barbara_g@chck.pl

Agnieszka Pielok Opara
tel. 32 349-78-68
e-mail: agnieszka_pielok@chck.pl

Biuro Wydarzeń ChCK

Sabina Suszczyk
tel. 32 349-78-67
e-mail: sabina@chck.pl

Damian Bączyk
tel. 32 349-78-71
e-mail: damian_b@chck.pl

Damian Jambor
tel. 32 349-78-71
e-mail: damian@chck.pl

Koordynator ds. promocji i PR
Anna Bratek
tel. 32 349-78-69
e-mail: annabratek@chck.pl

Punk Informacyjny ChCK
Jolanta Szromek
tel. 32 349-78-62
e-mail: jolanta_s@chck.pl


MIEJSKA GALERIA SZTUKI „MM”
tel. 32 249-17-19

KIEROWNIK MIEJSKIEJ GALERII SZTUKI "MM" - Aleksandra Rej
tel. 32 349 78 -75
e-mail: galeriamm@chck.pl

ARANŻACJA WYSTAW ORAZ OPIEKA NAD EKSPOZYCJĄ - Piotr Pilawa
tel. 32 249-17-19

 

Dział ADMINISTRACYJNY:

KIEROWNIK DZIAŁU ADMINISTRACYJNEGO - Anna Pacyna
tel. 32 349-78-66
e-mail: anna@chck.pl

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH - Beata Feja                                                                
tel. 32 349-78-60
e-mail: sekretariat@chck.pl

SPECJALISTA DS. KADROWYCH - Magdalena Hałas
tel. 32 349-78-65
e-mail: magda@chck.pl


DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI:

GŁÓWNY KSIĘGOWY - Justyna Siwicka
tel. 32 349-78-76
e-mail: justyna@chck.pl

Z-CA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO - Iwona Chojnacka
tel. 32 349-78-74
e-mail: iwona@chck.pl

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI - Patrycja Kubica
tel. 32 349 78 74
e-mail: patrycja@chck.pl

SPECJALISTA DS. FINANSOWYCH - KASJER GŁÓWNY - Agnieszka Kucharska/ Magdalena Ryś
tel. 32 349-78-64
e-mail: magda_r@chck.pl

 

DZIAŁ TECHNICZNO-OBSŁUGOWY:

KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNO-OBSŁUGOWEGO - Adam Stachowski
tel. 600-930-229
e-mail: adam_s@chck.pl
 
Z-CA KIEROWNIKA DZIAŁU TECHNICZNO-OBSŁUGOWEGO - Adam Buron
tel. 603-095-826
e-mail: adam_b@chck.pl
 

ODDZIAŁ STAROCHORZOWSKI DOM KULTURY

tel/fax 32 247 39 58
41-503 Chorzów
ul. Siemianowicka 59
http://www.sdk.org.pl

Z-CA DYREKTORA ODDZIAŁ STAROCHORZOWSKI DOM KULTURY - Antoni Sobczyk

DZIAŁ MERYTORYCZNY

KIEROWNIK DZIAŁU MERYTORYCZNEGO - Joanna Barnaś-Wójcik
tel. 600-930-228
e-mail: joannabw@chck.pl

ORGANIZACJA WYDARZEŃ:

Danuta Pacyna
tel. 32 247-39-53
e-mail: danuta_p@chck.pl

Piotr Szromek
tel. 32 247-39-57
e-mail: piotr@chck.pl

Sebastian Szajek
tel. 32 247-39-56
e-mail: sebastian@chck.pl

Agnieszka Woźniczka
tel. 32 247-39-56
e-mail: agnieszka_w@chck.pl

EDUKACJA KULTUROWA

Barbara Wichary
tel. 32 247-39-58
e-mail: barbara@chck.pl

Marek Krupa
tel. 32 247-39-58
e-mail: marek@chck.pl

DZIAŁ TECHNICZNY:

Specjalista ds. technicznych, GOSPODARZ OBIEKTU - koordynator – Grzegorz Kotala
tel. 604-285-115
e-mail: grzegorz@chck.pl

PORTIERNIA - tel. 32 247-39-50