KALENDARIUM

Kontakt

Godziny otwarcia KAS BILETOWYCH Chorzowskiego Centrum Kultury

poniedziałek - piątek od 11:00 do 14:00 i od 14:30 do 19:00 lub do zakończenia imprezy

w godz. 7:30-11:00 i 14:00 - 14:30 bilety do nabycia w kasie na I-piętrze, pok. nr 18

sobota w przypadku dnia bez imprezy od 11:00 do 15:00
lub 2 godziny przed imprezą do jej zakończenia

niedziela 2 godziny przed imprezą do jej zakończenia
w dniu bez imprezy kasa nieczynna

tel. 32 349 78 63

Istnieje możliwość mailowej rezerwacji biletów.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chorzowskie Centrum Kultury
41-500 Chorzów
ul. Sienkiewicza 3
 
NIP: 627-262-49-30
Regon: 240765254
Wpis miejskich instytucji kultury - nr 7
 
Nr konta bankowego: 61105012431000002323773735
Dane do przelewów międzynarodowych:
Swift banku (duże litery): INGBPLPW
IBAN (numer konta poprzedzony PL): PL 61105012431000002323773735

KASY:  tel. 32 349-78-63

SEKRETARIAT: Tel. 32 349-78-60
e-mail: sekretariat@chck.pl

OCHRONA
tel. 32 349-78-90 numer czynny całą dobę

DYREKCJA:
DYREKTOR - Tomasz Ignalski
e-mail: tomaszignalski@chck.pl

Z-CA DYREKTORA - Jolanta Motyka
e-mail: jolanta@chck.pl

Z-CA DYREKTORA - ODDZIAŁ STAROCHORZOWSKI DOM KULTURY - Antoni Sobczyk
e-mail: antoni.sobczyk@chck.pl

 

DZIAŁ  MERYTORYCZNY CHORZOWSKIEGO CENTRUM KULTURY

Edukacja Kulturowa:

Beata Baran
tel. 32 349-78-84
e-mail: beata@chck.pl

Scena Powszechna:

Urszula Kamysz-Zawadzka
tel. 32 349-78-84
e-mail: urszula@chck.pl

Natalia Oleś
tel. 32 349-78-84
e-mail: natalia@chck.pl

Centrum Animacji:

Barbara Golasińska
tel. 32 349-78-69
e-mail: barbara_g@chck.pl

Barbara Wichary
tel. 32 349-78-68
e-mail: barbara@chck.pl

Marek Krupa
tel. 32 349-78-72
e-mail: marek@chck.pl

Biuro Wydarzeń ChCK

Sabina Suszczyk
tel. 32 349-78-67
e-mail: sabina@chck.pl

Damian Bączyk
tel. 32 349-78-71
e-mail: damian_b@chck.pl

Damian Jambor
tel. 32 349-78-71
e-mail: damian@chck.pl

Koordynator ds. promocji i PR
Anna Bratek
tel. 32 349-78-69
e-mail: annabratek@chck.pl

MIEJSKA GALERIA SZTUKI „MM”
tel. 32 249-17-19

KIEROWNIK MIEJSKIEJ GALERII SZTUKI "MM" - Aleksandra Rej
tel. 32 349 78 -75
e-mail: galeriamm@chck.pl

ARANŻACJA WYSTAW ORAZ OPIEKA NAD EKSPOZYCJĄ - Piotr Pilawa, Jolanta Szromek
tel. 32 249-17-19

 

Dział ADMINISTRACYJNY:

KIEROWNIK DZIAŁU ADMINISTRACYJNEGO - Anna Pacyna
tel. 32 349-78-66
e-mail: anna@chck.pl

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH - Beata Feja                                                                
tel. 32 349-78-60
e-mail: sekretariat@chck.pl

SPECJALISTA DS. KADROWYCH - Magdalena Hałas
tel. 32 349-78-65
e-mail: magda@chck.pl


DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI:

GŁÓWNY KSIĘGOWY - Justyna Siwicka
tel. 32 349-78-76
e-mail: justyna@chck.pl

Z-CA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO - Iwona Chojnacka
tel. 32 349-78-74
e-mail: iwona@chck.pl

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI - Patrycja Kubica
tel. 32 349 78 74
e-mail: patrycja@chck.pl

SPECJALISTA DS. FINANSOWYCH - KASJER GŁÓWNY - Agnieszka Kucharska/ Magdalena Ryś
tel. 32 349-78-64
e-mail: magda_r@chck.pl

 

DZIAŁ TECHNICZNO-OBSŁUGOWY:

KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNO-OBSŁUGOWEGO - Adam Stachowski
tel. 600-930-229
e-mail: adam_s@chck.pl
 
Z-CA KIEROWNIKA DZIAŁU TECHNICZNO-OBSŁUGOWEGO - Adam Buron
tel. 603-095-826
e-mail: adam_b@chck.pl
 

ODDZIAŁ STAROCHORZOWSKI DOM KULTURY

tel/fax 32 247 39 58
41-503 Chorzów
ul. Siemianowicka 59
http://www.sdk.org.pl

Z-CA DYREKTORA ODDZIAŁ STAROCHORZOWSKI DOM KULTURY - Antoni Sobczyk

DZIAŁ MERYTORYCZNY

KIEROWNIK DZIAŁU MERYTORYCZNEGO - Joanna Barnaś-Wójcik
tel. 600-930-228
e-mail: joannabw@chck.pl

ORGANIZACJA WYDARZEŃ:

Danuta Pacyna
tel. 32 247-39-53
e-mail: danuta_p@chck.pl

Piotr Szromek
tel. 32 247-39-57
e-mail: piotr@chck.pl

Sebastian Szajek
tel. 32 247-39-56
e-mail: sebastian@chck.pl

Agnieszka Woźniczka
tel. 32 247-39-56
e-mail: agnieszka_w@chck.pl

EDUKACJA KULTUROWA

Agnieszka Pielok-Opara
tel. 32 247-39-58
e-mail: agnieszka_pielok@chck.pl

DZIAŁ TECHNICZNY:

Specjalista ds. technicznych, GOSPODARZ OBIEKTU - koordynator – Grzegorz Kotala
tel. 604-285-115
e-mail: grzegorz@chck.pl

PORTIERNIA - tel. 32 247-39-50