KALENDARIUM

Nasz zespół

Tomasz Ignalski

Dyrektor
e-mail: tomaszignalski@chck.pl
 

Jolanta Motyka

Zastępca Dyrektora
e-mail: jolanta@chck.pl
 

Sabina Suszczyk

Główny specjalista ds. merytorycznych
Koordynator programu Biuro Wydarzeń

tel. 32 349-78-67
e-mail: sabina@chck.pl

Damian Bączyk

Specjalista ds. merytorycznych
Administrator Bezpieczeństwa Informacji

tel. 32 349-78-71
e-mail: damian_b@chck.pl
 

Damian Jambor

Główny specjalista ds. merytorycznych
tel. 32 349-78-71
e-mail: damian@chck.pl
 

Urszula Kamysz-Zawadzka

Główny specjalista ds. merytorycznych
Koordynator programu Scena Powszechna

tel. 32 349-78-84
e-mail: urszula@chck.pl
 

Natalia Oleś

Specjalista ds. merytorycznych
tel. 32 349-78-84
e-mail: natalia@chck.pl
 

Beata Baran

Główny specjalista ds. merytorycznych
Koordynator programu Edukacja Kulturowa

tel. 32 349-78-84
e-mail: beata@chck.pl

Agnieszka Pielok - Opara

Specjalista ds. merytorycznych
Centrum Animacji

tel. 32 349-78-68
e-mail: agnieszka_pielok@chck.pl
 

Anna Bratek

Koordynator ds. promocji i PR

(chwilowo niedostępna)
tel. 32 349-78-69
e-mail: annabratek@chck.pl
 

Maria Łamik

Specjalista  ds. promocji i PR

tel. 698 581 505
e-mail: majka@chck.pl

Justyna Siwicka

Główny Księgowy
tel. 32 349-78-76
e-mail: justyna@chck.pl

Iwona Chojnacka

Zastępca Głównego Księgowego
tel. 32 349-78-74
e-mail: iwona@chck.pl

Patrycja Kubica

Specjalista ds. księgowości
tel. 32 349 78 74
e-mail: patrycja@chck.pl
 

Agnieszka Kucharska

Specjalista ds. finansowych
Kasjer główny

tel. 32 349-78-64
e-mail: agnieszka_k@chck.pl
 

Magdalena Ryś

Kasjer
tel. 32 349-78-64
e-mail: magda_r@chck.pl
 

Karolina Ryś

Kasjer
tel. 32 349-78-63
e-mail: kasa@chck.pl
 

Anna Pacyna

Kierownik Działu Administracyjnego
tel. 32 349-78-66
e-mail: anna@chck.pl
 

Beata Feja

Główny specjalista ds. administracyjnych
tel. 32 349-78-60
e-mail: sekretariat@chck.pl
 

Magdalena Hałas

Główny specjalista ds. kadrowych
tel. 32 349-78-65
e-mail: magda@chck.pl
 

Adam Stachowski

Kierownik działu technicznego
tel. 600-930-229
e-mail: adam_s@chck.pl
 

Adam Buron

Zastępca kierownika działu technicznego
tel. 603-095-826
e-mail: adam_b@chck.pl