KALENDARIUM

12.09

18:30

KONCERT WIEDEŃSKI - NAJWIĘKSZE PRZEBOJE JOHANNA STRAUSSA, NAJPIĘKNIEJSZE ARIE I DUETY Z OPERETEK WIEDEŃSKICH - PRZENIESIONY NA 25.04.2021 r.

BILETY ZAKUPIONE ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ

bilety - 80 PLN

więcej informacji i rezerwacja biletów:
sabina@chck.pl tel. 32 349 78 67/65/63

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii
z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.:
Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart",
Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch".
Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.
Zapraszamy serdecznie!

Bilety 80 zł: Kasa CHCK - ul. Sienkiewicza 3, rezerwacje tel. 32 349 78 67/65/63, 

GRUPY (POWYŻEJ 10 OS.) - tel. 515 985 232, kupbilecik.pl, biletyna.pl, chck.pl

 

* W związku z zaistniałą sytuacją zaplanowany na 3 kwietnia 2020 roku Koncert Wiedeński został przeniesiony na 12 września 2020 roku. Bilety zachowują ważność a osoby, które chciałyby zwrócić bilety, proszone są o kontakt z kasą Chorzowskiego Centrum Kultury: kasa@chck.pl

 

* Każdy Widz przed wejściem na teren wydarzenia CHCK/SDK zobowiązany jest do wypełnienia formularza „Pytanie kierowane do gości odwiedzających Chorzowskie Centrum Kultury (zwany dalej „Oświadczeniem”) z aktualną datą wydarzenia i złożenia go pracownikowi CHCK/SDK. Oświadczając, że według jego najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 i nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym oraz podając swoje dane kontaktowe.

POBIERZ OŚWIADCZENIE