KALENDARIUM

14.10

10:00

MALUCH I MUZYKA - OPOWIEŚCI O WARZYWACH

Zabawa przy muzyce dla niemowląt i małych dzieci do 6 roku życia - zabawy na scenie (ze względu na ograniczoną liczbę osób - 60 prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc)

bilety:
20 PLN normalny
15 PLN z kartą Bajtel

więcej informacji i rezerwacja biletów:
sabina@chck.pl tel. 32 349 78 67/63

Maluch i muzyka to cykl comiesięcznych spotkań z muzyką w różnych jej kolorach. Koncerty prowadzą doświadczeni muzycy i pedagodzy w myśl teorii uczenia się muzyki E. E. Gordona. Publiczność przebywa na scenie wraz z muzykami na kolorowych materacach i poduchach. Oprócz zapoznania malutkich ze sztuką muzyczną równie ważne jest dla nas budowanie więzi między najbliższymi sobie ludźmi poprzez wspólny śpiew, przebywanie i zabawę.

 

Maluch i muzyka - Opowieści o Warzywkach

A to feler westchnął seler. Jak pan może panie pomidorze.... W październiku postawiliśmy sobie trudne muzyczne zadanie zilustrowania warzywnego świata Muzyką. Czy nam się uda? Mam nadzieję. Zapraszam do twórczego włączenia się do zabawy poprzez ubiór w kolorze ulubionego warzywa bądź bluzeczkę w marchewki czy fryzurę na cebule. Dodatkowo w pakiecie nasze maluchowe piosenki Maluszek okruszek to ty, Mama, tata... rytmiczanki na 3 i 5 i zabawa na 102.

Zapraszam z uśmiechem Dorota Banaś