KALENDARIUM

25.05

17:00

Siostry Wajs & Stonoga PREMIERA PŁYTY pt. „Uśmiechnięte dźwięki”

bilety:
parter 25 PLN/20 PLN z kartą BAJTEL
balkon 15 PLN

więcej informacji i rezerwacja biletów:
agnieszka_pielok@chck.pl tel. 32/ 349 78 63 /65 /68

„UŚMIECHNIĘTE DŹWIĘKI” to zupełnie nowa odsłona interaktywnego koncertu familijnego zespołu SIOSTRY WAJS & STONOGA a tym samym premiera nowej płyty. Tym razem siostry zaskoczą swoich najmłodszych odbiorców bogactwem uśmiechniętych dźwięków z różnych stylów muzycznych. Wspólnie z siostrami nauczymy się ekologii na rockowo, uniesiemy ręce w rytmach reggae, poznamy świat słodkich owoców przy dźwiękach owocowej samby, przekonamy się, że w szkole nie ma nudy, zaczarujemy koszmary i wzniesiemy sportowy okrzyk. W świat kolorowej stonogi wciągną nie tylko charyzmatyczne Siostry Wajs, ale i tancerze, którzy w porywających choreografiach podkreślą blask najnowszych przebojów.

„Uśmiechnięte dźwięki” to ponad 60 min. wspaniałej, muzycznej rozrywki dla całych rodzin, które nie tylko  będą miały okazję, aby wspólnie spędzić czas, ale i dostaną zielone światło na największe wspólne szaleństwa.

Niech te piosenki dają dobrą Wam energię, niech Was poniosą, otworzą każde serce. Bo to muzyka, która łączy, a nie dzieli! Odpalcie z nami te pozytywne dźwięki!

Do zobaczenia na koncercie!