NOWA WYSTAWA W GALERII W BRAMIE!

IWONA SUWAŁA ur. w 1978 r. w Chorzowie. Od 2005 r. mieszka w Wielkiej Brytanii. Z wykształcenia ekonomistka. Z pasją zajmuje się fotografią oraz poezją. Fotografia artystyczna jest kierunkiem, w jakim się rozwija. Szczególne miejsce zajmują portrety i krajobrazy. Swoje wiersze dotychczas publikowała w almanachach i na portalach literackich. Kilka utworów zostało wyróżnionych drukiem w zbiorach pokonkursowych, takich jak „Miłość niejedno ma imię” (Miejski Dom Kultury Południe w Katowicach) oraz „Jeszcze nie za późno” (JPII Polish American Poets Academy) USA. Publikacja zestawu wierszy w „EKSPRESJE” VII- 2016 Debiutancki tomik poezji pod tytułem „Bardziej Naga” wydany w 2015r. Fotografie do tomów wierszy Jana Strządały: „Pamięć ciała bawi się moim Sercem”, „Z płaczu Cię poniosę”, „Ułamek”.

 

Wirtualne wystawy fotograficzne:

BBA Gallery – Berlin, Niemcy "The Art of Black & White”

Photosynthesis Photography Center – Sofia, Bułgaria “Street Photography”

Xpozer's New Gallery – Haga, Holandia  “My Favorite Shots”

Agora Gallery – Nowy Jork, Stany Zjednoczone „Photographer of the year 2020”

Espaco Espelho Dagua – Lizbona, Portugalia “Storytelling”

Brick Lane Gallery – Londyn, Anglia “Art of black and white”

Valid World Hall – Barcelona, Hiszpania “The beauty of the earth”

Blank Wall Gallery – Ateny, Grecja “Best of black and white”

Wystawa indywidualna, wirtualna i tradycyjna w Dworek Białoprądnicki – Kraków, Polska „Na krawędzi ciszy i światła – podróż nieskończona”

Wystawa zdjęć połączona z wieczorem poezji Jana Strządały w Poezja Na Kazimierzu -Teatr Stygmator – wstrzymana z powodu pandemii, przewidziana w 2021.

 

W przygotowaniu nowy tomik poezji.