Kontakt

 

Godziny otwarcia kasy Chorzowskiego Centrum Kultury:

18.10.2021r.(pon.)     od   8.00 do 19.00

19.10.2021r.(wt.)        od   8.00 do 19.00

20.10.2021r.(śr.)          od   8.00 do 20.00

21.10.2021r.(czw.)      od 11.00 do 19.00

22.10.2021r.(pt.)         od   8.00  do 19.00

23.10.2021r.(sob.)      od 10.00 do 15.00

24.10.2021r.(niedz.)   od 16.00 do 20.00

25.10.2021r.(pon.)      od  8.00 do 19.00

 

 

 

 

 

______________________________________

Informacje szczegółowe pod numerami telefonów oraz mailowo: pn.- pt. 8:00 do 16:00 – tel. 32 349 78 63/65 lub e-mail: kasa@chck.pl

Zwroty za bilety elektroniczne (zakupione online) imprez odwołanych lub do 7 dni przed imprezą (rezygnacja) można dokonywać poprzez zwrot pieniędzy na konto. Zwrotów dokonujemy na podstawie maila wysłanego na adres kasy: kasa@chck.pl lub agnieszka_k@chck.pl zawierającego:
- dane osoby, która zakupiła bilet,
- nazwę imprezy i załączone bilety w załączniku,
- numer rachunku bankowego, na który mamy dokonać zwrotu.

Istnieje możliwość mailowej rezerwacji biletów.

________________________________________

Szanowny Kliencie

Informujemy, iż począwszy od 1 stycznia 2020r, zgodnie z nowym brzmieniem art. 106b ust. 5 ustawy o VAT, w przypadku sprzedaży na rzecz podmiotu prowadzącego działalność, faktura do paragonu może zostać wystawiona wyłącznie w sytuacji, gdy na paragonie potwierdzającym dokonanie sprzedaży zostanie zamieszczony NIP nabywcy.

Sprzedawca nie będzie miał prawa wystawienia faktury do paragonu, który nie będzie zawierać numeru NIP nabywcy, pomimo zgłoszenia tego żądania przez kupującego w ustawowym terminie.

________________________________________

CHORZOWSKIE CENTRUM KULTURY
41-500 Chorzów
ul. Sienkiewicza 3
 
NIP: 627-262-49-30
Regon: 240765254
Wpis miejskich instytucji kultury - nr 7
 
Nr konta bankowego: 61105012431000002323773735
Dane do przelewów międzynarodowych:
Swift banku (duże litery): INGBPLPW
IBAN (numer konta poprzedzony PL): PL 61105012431000002323773735

KASY: tel. 32 349-78-63/65
e-mail: kasa@chck.pl

SEKRETARIAT: Tel. 32 349-78-88
e-mail: sekretariat@chck.pl

OCHRONA:
tel. 32 349-78-90 numer czynny całą dobę

DYREKCJA:
DYREKTOR - Tomasz Ignalski
e-mail: sekretariat@chck.pl

Z-CA DYREKTORA - Jolanta Motyka
e-mail: jolanta@chck.pl

 

DZIAŁ  MERYTORYCZNY CHORZOWSKIEGO CENTRUM KULTURY

Edukacja Kulturowa:

Beata Baran
tel. 32 349-78-78
e-mail: beata@chck.pl

Scena Powszechna:

Urszula Kamysz-Zawadzka
tel. 32 349-78-84
e-mail: urszula@chck.pl

Natalia Gruszczyńska
tel. 32 349-78-85
e-mail: natalia@chck.pl

Biuro Wydarzeń ChCK:

Sabina Suszczyk
tel. 32 349-78-67
e-mail: sabina@chck.pl

Damian Bączyk
tel. 32 349-78-71
e-mail: damian_b@chck.pl

Damian Jambor
tel. 32 349-78-70
e-mail: damian@chck.pl

Barbara Golasińska
tel. 32 349-78-69
e-mail: barbara_g@chck.pl

Centrum Animacji:

Koordynatorzy ds. promocji i PR:

Barbara Wichary
tel. 32 349-78-72; 698581505
e-mail: barbara@chck.pl

Magdalena Ryś 
tel. 32 349-78-62; 698581505
e-mail: magda_r@chck.pl

 

Kino za Rogiem GRAJFKA - Damian Bączyk
tel. 32 349-78-71; e-mail: damian_b@chck.pl

Galeria Antresola i Galeria w Bramie - Magdalena Ryś
tel. 32 349-78-62; e-mail: magda_r@chck.pl

 

DZIAŁ ADMINISTRACYJNY:

KIEROWNIK DZIAŁU ADMINISTRACYJNEGO - Anna Pacyna
tel. 32 349-78-66
e-mail: anna@chck.pl

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH - Beata Feja                                                            
tel. 32 349-78- 88
e-mail: sekretariat@chck.pl

SPECJALISTA DS. KADROWYCH - Magdalena Hałas
tel. 32 349-78-64
e-mail: magda@chck.pl


DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI:

GŁÓWNY KSIĘGOWY - Justyna Siwicka
tel. 32 349-78-76
e-mail: justyna@chck.pl

Z-CA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO - Iwona Chojnacka
tel. 32 349-78-94
e-mail: iwona@chck.pl

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI - Patrycja Kubica
tel. 32 349-78-94
e-mail: patrycja@chck.pl

SPECJALISTA DS. FINANSOWYCH - KASJER GŁÓWNY - Agnieszka Kucharska
tel. 32 349-78-65
e-mail: agnieszka_k@chck.pl

DZIAŁ TECHNICZNO-OBSŁUGOWY:

KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNO-OBSŁUGOWEGO - Wojciech Nos
tel. 32 349 78 73
e-mail: wojciech_n@chck.pl

Z-CA KIEROWNIKA DZIAŁU TECHNICZNO-OBSŁUGOWEGO - Adam Buron
tel. 32 349 78 73, tel. 603-095-826
e-mail: adam_b@chck.pl

________________________________________

MIEJSKA GALERIA SZTUKI „MM”

KIEROWNIK MIEJSKIEJ GALERII SZTUKI "MM" - Aleksandra Rej
tel. 32 349 -78 -75
e-mail: galeriamm@chck.pl

ARANŻACJA WYSTAW ORAZ OPIEKA NAD EKSPOZYCJĄ - Dajana Wejchert, Magdalena Bartocha, Cyprian Nocoń
tel. 32 349 -78 -75
e-mail: galeriamm@chck.pl

________________________________________

ODDZIAŁ STAROCHORZOWSKI DOM KULTURY

tel/fax 32 247 39 58
41-503 Chorzów
ul. Siemianowicka 59
-> http://www.sdk.org.pl

Kierownik do spraw działalności Starochorzowskiego Domu Kultury

Tomasz Mich
tel. 32 247-39- 51
e-mail: tomasz.mich@chck.pl

DZIAŁ MERYTORYCZNY:

Koordynator ds. teatru i edukacji kulturalnej

Joanna Barnaś-Wójcik
tel. 32 247-39- 54, 600-930-228
e-mail: joannabw@chck.pl

Danuta Pacyna
tel. 32 247-39- 53
e-mail: danuta_p@chck.pl

Agnieszka Woźniczka
tel: 32 247- 39-57
e-mail: agnieszka_w@chck.pl

Marek Krupa
tel. 32 247-39- 58
e-mail: marek@chck.pl

KINO ZA ROGIEM FRAJDA:

Piotr Szromek
tel: 32 247-39-55
e-mail: piotr@chck.pl

Koordynatorzy ds. promocji

Anna Bratek
tel: 32 247-39-57
e-mail: annabratek@chck.pl

Maria Łamik
tel: 32 247-39-56
e-mail: majka@chck.pl

DZIAŁ TECHNICZNY:

Koordynator działu technicznego - gospodarz obiektu

Michał Marzetz
tel. 32 247-39-52, 604-285-115
e-mail: michał_m@chck.pl

Specjalista ds. technicznych

Grzegorz Kotala
e-mail: grzegorz@chck.pl

PORTIERNIA - tel. 32 247-39-50     

________________________________________