WALIMY W KOCIOŁ – warsztaty perkusyjne dla dorosłych

- 3-miesięczny kurs dla początkujących (zarówno dla kobiet jak i mężczyzn)
-koncert finałowy z towarzyszeniem profesjonalnych muzyków
- dla osób od 25 roku życia (osoby młodsze zapisywane będą na liście rezerwowych)
- w cenie materiały edukacyjne (pałeczki perkusyjne i skrypt edukacyjny)
- nie trzeba mieć perkusji, by nauczyć się na niej grać!
- zajęcia odbywać się będą głównie w soboty (możliwość dopasowania godzin zajęć do własnych potrzeb)

Nigdy, ale to nigdy nie jest za późno, by zacząć realizować swoje marzenia! Potwierdzają to wszyscy uczestnicy naszych warsztatów.

Walimy w kocioł…” to 3-miesięczny kurs nauki gry na zestawie perkusyjnym zakończony koncertem z profesjonalnymi muzykami!

Projekt skierowany jest do osób dorosłych, które chciałyby zrealizować swoje marzenie o graniu na perkusji. Osoby te często wstydzą się lub mylnie twierdzą, że jest już za późno. Nic bardziej mylnego! Najstarszy uczestnik miał 65 lat, gdy zaczął grać i gra do tej pory! Czasami w przeszłości niektórzy ludzie świadomie rezygnowali z marzeń na rzecz pracy i rodziny. Zdarza się, że gdy dzieci już dorosną, ich rodzice chcą powrócić do realizacji marzeń sprzed lat. Ten projekt im to umożliwia.

Kurs obejmuje 10 godzin nauki gry na perkusji dla każdego uczestnika. Zajęcia odbywają się parami (uczestnicy czują się swobodniej oraz redukuje to koszty).

Warsztaty prowadzone są przez perkusistów z wieloletnim doświadczeniem (jednym z nich jest Jarosław Grzybowski – były perkusista Golec uOrkiestry). Każdy uczestnik otrzymuje na własność materiały szkoleniowe w postaci pałeczek perkusyjnych i skryptu edukacyjnego. Warto zaznaczyć, że skrypt został stworzony przez autora projektu specjalnie na potrzeby warsztatów.

Istotne jest to, że perkusja to jeden z nielicznych instrumentów, którego nie trzeba mieć, by nauczyć się na nim grać. Większość warsztatowych ćwiczeń uczestnicy będą w stanie utrwalać
w domu, uderzając pałeczkami w dowolną powierzchnię.

Zgodnie z zamysłem projektu, finalizację warsztatów stanowi wspólny koncert. Jest to niesamowite przeżycie dla wszystkich i silna motywacja do dalszych działań.

Zapisy pod numerem: 32 349 78 84 lub mailowo: natalia@chck.pl
Więcej informacji: Tomasz Kinecki, tkinecki@gmail.com, 500 554 928