Warsztatowe Studio Wokalne

Warsztatowe Studio Wokalne

 

Warsztatowe Studio Wokalne, stworzone zostało z myślą o osobach, które chcą pracować nad głosem, realizując innowacyjny program wykraczający poza ramy typowych dostępnych na rynku sekcji wokalnych. W programie poza indywidualnymi zajęciami ze śpiewu, znajdziemy także zajęcia z zespołów wokalnych oraz warsztaty artystyczne prowadzone przez kadrę doświadczonych pedagogów i praktyków z dziedziny kultury. To co wyróżnia Warsztatowe Studio Wokalne to współpraca ze znakomitą kadrą oraz możliwość rozwoju swoich umiejętności na wielu płaszczyznach artystycznych. Nauka trwa od października 2018 roku do czerwca 2019 roku.

 

Przebieg pracy:

W pierwszym semestrze (październik-grudzień 2018) słuchacze na zajęciach indywidualnych pracują ze specjalistami z zakresu Emisji głosu, tworząc merytoryczne i techniczne przygotowanie do dalszego etapu pracy. W semestrze II (styczeń-czerwiec 2019) zajęcia z Emisji głosu zastąpią Konsultacje wokalne, które poszerzą pracę nad emisją o pracę warsztatową nad wybranym materiałem muzycznym. Aby umożliwić słuchaczom współpracę z pedagogiem, który będzie im najbliższy pod względem ukierunkowania muzycznego, konsultacje wokalne prowadzić będą zarówno doświadczeni pedagodzy jak i praktycy sceny muzycznej.

Przez cały okres nauki, co miesiąc odbywać się będą także zajęcia z Zespołów wokalnych, gdzie pracować będziemy nad kompozycjami wielogłosowymi, które pozwalają na wykształcenie umiejętności harmonicznych, czytania materiału nutowego czy pracy nad jakością dźwięku. Ponadto program uzupełni cykl Warsztatów artystycznych, które będą wyjątkową okazją do spotkania oraz współpracy z wybitnymi postaciami polskiej sceny muzycznej i teatralnej.

Finałem pracy będzie przygotowanie koncertu. Na scenie wokalistom towarzyszyć będą zawodowi muzycy, konferansjer oraz zespół doświadczonych realizatorów. Będzie to świetna okazja do zaprezentowania swoich umiejętności szerszej widowni, a także przeżycia wspaniałej przygody scenicznej w warunkach profesjonalnych.

KARTA ZGŁOSZENIA

Program zajęć:

Semestr I (październik-grudzień 2018)

 • Emisja głosu – mgr Kamil Baron, mgr Joanna Możdżan
 • Zespoły wokalne - mgr Daniel Cebula-Orynicz

Warsztaty:

 • Improwizacja aktorska – mgr Michał Znaniecki
 • Metodyka śpiewu – mgr Kamil Baron
 • Śpiew metodą EVT (Estill Voice Training) - mgr Kamil Dominiak
 • Improwizacja wokalna – dr Marcin Wawrzynowicz

 

Semestr II (styczeń-czerwiec 2019)

 • Konsultacje wokalne – m.in. mgr Kamil Baron, mgr Wioletta Białk, Maria Meyer, Kamil Franczak, dr Bartosz Jaśkowski
 • Zespoły wokalne – mgr Daniel Cebula-Orynicz

Warsztaty:

 • Interpretacja piosenki – mgr Jacek Bończyk
 • Style muzyczne w śpiewie – dr Bartosz Jaśkowski
 • Ruch sceniczny – Zuzanna Marszał
 • Praca z sekcją akompaniującą – mgr Daniel Cebula-Orynicz, mgr Dawid Makosz, mgr Damian Szajkowski

*kolejność warsztatów może ulec zmianie

 

Zapraszamy osoby w każdym wieku! Jesteśmy przekonani, że zróżnicowany program warsztatów pozwoli na progresywny rozwój umiejętności zarówno osobom w wieku 16 jak i 60 lat.

 Warunkiem udziału w przesłuchaniach do Warsztatowego Studia Wokalnego, jest wysłanie wypełnionej KARTY ZGŁOSZENIA na adres: warsztatowestudiowokalne@gmail.com do dnia 21 września 2018r.

 Istnieje możliwość przesłania nagrań w załączniku lub linka do youtube

Przesłuchania odbędą się pod koniec września. O wszystkich szczegółach informować będziemy państwa drogą elektroniczną. 

Całkowity koszt zajęć (październik 2018 - czerwiec 2019) to 3150 zł

Istnieje możliwość rozłożenia płatności na 9 miesięcznych rat po 350zł

 Miesięczny plan zajęć:

4h - Zajęcia indywidualne: Emisja głosu/Konsultacje wokalne

1x - Zespoły wokalne

1x - Warsztaty artystyczne

Istnieje możliwość przesłania nagrań w załączniku lub linka do youtube

Wszelkie pytania dotyczące Warsztatowej Sekcji Wokalnej prosimy kierować na adres e-mail: warsztatowestudiowokalne@gmail.coml, 32 349 78 78