KALENDARIUM

11.12

18:00

Barbórkowy Standup Mariana Makuli z kapelą „Superior Silesian Band". Gościnnie wystąpi: Naira Ayvazyan

Szanowni Państwo! W związku z wprowadzeniem dodatkowych obostrzeń sanitarnych w obecnej sytuacji epidemicznej – ze względu na bezpieczeństwo uczestników imprezy kulturalnej koncert został odwołany. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

więcej informacji:
sabina@chck.pl tel. 32 349 78 67/65/63

Program przygotowany z okazji Barbórki 2021 przez autora tekstów, wykonawcę, producenta i animatora śląąkości Mariana Makulę .

Usłyszycie w nim żartobliwe utwory jak: wiersze, opowiastki , piosenki szpasy i wice w których opowiada  o pracy górniczej.

 Program ten jest przeplatany piosenkami w wykonaniu kapeli „Superior Silesian Band”  W palecie utworów muzycznych znajdziecie nie tylko piosenki Makuli takie jak pastisze „Ballada o górniku”, „Kaj sie podzioły tamte Barbórki” ale też niezapomniane utwory A.T. Skupinskiego jak „Dorka”, „Gelynder Blus” i J. Skrzeka-Kyksa „Sztajger”, „O mój Śląsku” czy wreszcie znane i popularne pieśni biesiadne  jak „Karolinka”, „Jo ślonski Pieron” itp.

Niewątpliwą okrasą jest gościny występ pochodzącej z Armenii sopranistki Nairy Ayvazyan która zaśpiewa wielkie przeboje operetkowe i musicalowe

Polecamy