FESTIWAL PIOSENKI ARTYSTÓW WRAŻLIWYCH POD PATRONATEM HONOROWYM PREZYDENTA MIASTA CHORZOWA ANDRZEJA KOTALI

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Festiwalu, który kierujemy do wykonawców prezentujących piosenki „z charakterem”, niebanalne, a przede wszystkim prezentujące wrażliwość wokalistów nie tylko na muzykę, ale również na słowo. Pragniemy także zwrócić Państwa uwagę na tak wyśmienitych tekściarzy jak: Kaczmarski, Tuwim, Brzechwa, ks. Twardowski, Wasowski, Przybora, Miłosz, Pawlikowska – Jasnorzewska, Szymborska. Ich „obecność” na naszym festiwalu byłaby bardzo mile widziana.

Niezależnie od tego czy spotykasz się z nami pierwszy raz, czy jesteś stałym bywalcem, przed Tobą szansa na udział w niezwykłym, artystycznym przedsięwzięciu. Jest to niestandardowy finał na który uczestnicy przygotowują 12-sto minutową prezentację artystycznie wrażliwą. Mogą korzystać z pomocy przyjaciół, mogą wprowadzić elementy tańca, poezji czy dekoracji scenicznej pomocnej w prezentacji. Mogą też, i tak dzieje się najczęściej, przestrzeń sceny wypełnić sobą…

Naszym celem jest również spotkanie uczestników z wyjątkowymi członkami jury, których „rysopis twórczy” odpowiada celom Festiwalu.

 

Niewątpliwie wyjątkowym przeżyciem jest również wspólny występ z gwiazdą koncertu, który odbędzie się tuż po wręczeniu nagród laureatom.

 

Termin Festiwalu: 16 – 18 marca 2018 r.

Termin nadsyłania karty zgłoszenia: 28 lutego 2018 r.

Pobierz regulamin festiwalu:

Pobierz Karte Zgłoszenia:


Szczegółowych informacji udziela:
Agnieszka Pielok – Opara, tel. (32) 349 78 68, agnieszka_pielok@chck.pl

 

Organizator:

Starochorzowski Dom Kultury, oddział Chorzowskiego Centrum Kultury,

ul. Siemianowicka 59, Chorzów, www.sdk.org.pl