21.02

18:00

Impreza charytatywna na rzecz fundacji podziel się - Spektakl "Poprawiny" teatru step tomasza micha

bilety: 45 PLN

-> wpływy ze sprzedaży biletów zostaną przeznaczone na remont Ośrodka Pierwszej Pomocy przy ulicy Powstańców 41 w Chorzowie. Ośrodek ten jest tworzony z myślą o osobach wykluczonych, które będą mogły skorzystać z darmowej pomocy lekarskiej.

więcej informacji i rezerwacja biletów:
natalia@chck.pl, tel. 32 349 78 85/65/63

Impreza charytatywna na rzecz Fundacji ,,Podziel Się'' -   wpływy ze sprzedaży biletów zostaną przeznaczone na remont Ośrodka Pierwszej Pomocy przy ulicy Powstańców 41

Ośrodek ten jest tworzony z myślą o osobach wykluczonych, które będą moglły skorzystać z darmowej pomocy lekarskiej.

W ramach imprezy zostanie zaprezentowany spektakl ,,Poprawiny'' w wykonaniu Teatru STEP Tomasza Micha

Akcja "Poprawin" rozgrywa się na wsi. Mariolka i Boguś biorą ślub. Rodziny nowożeńców są z zupełnie różnych światów. Na początku wszyscy starają się o miłą atmosferę, jednak podziały rysują się coraz wyraźniej. Gości łączy wspólna zabawa, "po kilku głębszych" mówią , co naprawdę myślą. 

Spektakl porusza ważne tematy: tolerancji, poczucia szczęścia i spełnienia, różnic światopoglądów, poczucia przyzwoitości i uczciwości. 

Kto, kogo kocha? Kto, kogo zdradza? Kto po pijaku jeździ traktorem? Kto w nocy zmienia się w wilkołaka? Kto skorzysta na budowie autostrady we wsi? Jeżeli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, to musicie koniecznie zobaczyć nasz musical!

Spektakl przeznaczony dla widzów  od 13 lat.