13.08

19:30

Koncert duetu GGDuo – Gabi i Wojciech Gąsior w Starochorzowskim Domu Kultury

Zapraszamy na koncert wyjątkowego, małżeńskiego duetu w ramach Ogrodowej Strefy Kultury. Można wziąć ze sobą kocyk, ulubione przysmaki i rozkoszować się wspaniałą muzyką w warunkach niemal idealnych.

W 2020r. ukazał się pierwszy autorski album GGDuo „MOJA CISZA”

Bilety w cenie 25 zł (do zakupu w kasie SDK oraz na stronie www.sdk.org.pl)
Więcej informacji: majka@chck.pl, 32 247-39-56

GGDuo tworzą Gabriela oraz Wojciech Gąsior – dwójka doświadczonych muzyków, absolwentów Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. 


Gabi – wokalistka, autorka tekstów i muzyki oraz Wojciech – basista, multiinstrumentalista, aranżer, działają na profesjonalnej scenie muzycznej od kilkunastu lat. Jako GGDuo opublikowali na swoim kanale YouTube ponad 20 filmów, a ich singiel „Moja Cisza” w przeciągu 3 lat uzyskał ponad 3 miliony odsłon.
Założeniem duetu jest tworzenie muzyki własnej, nieograniczonej gatunkowo oraz dzielenie się dobrym słowem i własnymi doświadczeniami poprzez muzykę. Wszechstronność stylu i różnorodność brzmienia to główny kierunek w ich twórczości. Wykorzystują śpiew oraz wiele instrumentów (gitary akustyczne, basowe, instrumenty klawiszowe, perkusyjne, saksofon, kalimbę i inne) na których sami grają, muzycznie polegając tylko na sobie.