KALENDARIUM

6.01

17:00

Noworoczna Gala Operetkowa

Występują :
Naira Ayvazyan oraz soliści i tancerze teatru Muzycznego Orpheum,
Artystom towarzyszy Orkiestra Unger Ensemble pod batutą Mieczysława Ungera i para taneczna:
Sabina Langner i Przemysław Łamacz

Koncert poprowadzi Przemysław Łamacz

Gośćmi specjalnymi wieczoru będą:
Ilona Cudek, wybitna polska skrzypaczka, koncertmistrzyni Filharmonii w Monachium
oraz
Adam Sobierajski- tenor.


bilety: 90 PLN

więcej informacji i rezerwacja miejsc: barbara@chck.pl, tel. 32 349 78 72/65/63

 

Noworoczna Gala Operetkowa -

Wyjątkowa propozycja Teatru Muzycznego Orpheum Nairy Ayvazyan. Artyści teatru zaprezentują się w rewii noworocznych przebojów.  Podczas koncertu zabrzmią najsłynniejsze arie i duety z takich operetek jak: ''Wesoła wdówka'', ''Księżniczka czardasza'', ''Cygańska miłość'', ''Hrabina Marica'',  oraz inne sztandarowe utwory twórców Austro - Węgierskich. Koncert okraszony dodatkowo choreografią tancerzy baletu, dopełni piękną i ponadczasową muzykę. W finale, jak na noworoczny koncert przystało, Orpheum pożegna swoich gości legendarnym Marszem Radetzkiego J. Straussa.

Występują :

- Naira Ayvazyan oraz soliści i tancerze teatru Muzycznego Orpheum

- Kwintet Smyczkowy pod dyrekcją Adama Mazonia

. Koncert poprowadzi Przemysław Łamacz

. Gośćmi specjalnymi wieczoru będą:

Ilona Cudek, wybitna polska skrzypaczka, koncertmistrzyni Filharmonii w Monachium

oraz

Adam Sobierajski - jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich tenorów. Artysta związany na stałe z Operą Śląską i Krakowską. Od lat współpracuje również z Operą Wrocławską, Operą Nova w Bydgoszczy, Teatrem Wielkim w Łodzi. Prowadzi również bogatą działalność koncertową, występując w takich miejscach, jak NOSPR w Katowicach oraz Filharmoniach: Zabrzańskiej, Śląskiej, Krakowskiej, Łódzkiej, Bydgoskiej, Płockiej, Toruńskiej, Olsztyńskiej. Adam Sobierajski jest znany również telewizyjnej publiczności z programu SuperSTARcie.

 

* Każdy Widz przed wejściem na teren wydarzenia CHCK/SDK zobowiązany jest do wypełnienia formularza - "Oświadczenie Gościa odwiedzającego Chorzowskie Centrum Kultury" z aktualną datą wydarzenia i złożenia go pracownikowi CHCK/SDK. Oświadczając, że według jego najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 i nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

POBIERZ OŚWIADCZENIE