Rozpocznij nowy etap i zadbaj z nami o swoją kondycję.

Lekcje poprowadzi Barbara Ducka - aktorka, tancerka w Teatr Rozrywki, choreograf i instruktor w Studio Tańca Współczesnego Tendi w ChCK.

-> Zajęcia dla seniorów 1x w tygodniu: czwartek godz. 9:00
-> Zajęcia dla mam 1x w tygodniu: poniedziałek godz.18:30

STARTUJEMY OD 4 PAŹDZIERNIKA 2021R.

Więcej informacji i zapisy:
urszula@chck.pl; tel. 32 349 78 84

_______________________________

GRUPA 1: 'ZAJĘCIA DLA SENIORA'

Zajęcia skierowane zarówno dla Pań i Panów chcących poprawić swoją kondycję fizyczną i ogólny stan zdrowia. W każdym wieku warto zadbać o swoje dobre samopoczucie, a przy okazji poznać nowych znajomych. Trening fizyczny wzmacnia odporność, ale również doskonale wpływa na naszą psychikę i dobre samopoczucie. Wraz z wiekiem obniża się bowiem sprawność fizyczna, a procesy myślowe spowalniają. Trening kształtuje koordynację nerwowo-mięśniową, czyli umiejętność kontroli pracy mięśni całego ciała przez umysł. Uczy również precyzji ruchu i wsłuchiwania się w potrzeby i możliwości swojego organizmu podczas wykonywania zróżnicowanych ćwiczeń.

 

GRUPA 2: 'ZAJĘCIA DLA MAM'

Codzienny trening świetnie działa na ciało - wzmacnia je, wyszczupla, uczy świadomości, gracji ruchów i prawidłowej postawy. To także idealna forma aktywności dla kobiet po porodzie, gdyż dzięki niej wzmacniane zostają mięśnie, które zostały osłabione w trakcie trwania ciąży. Chodzi tutaj głównie o mięśnie dna miednicy, kręgosłupa oraz brzucha. Zajęcia skierowane dla kobiet, mam chcących powrócić do sylwetki sprzed ciąży, oraz oderwać się od codziennych obowiązków.

Gwarantujemy poprawę sylwetki, nastroju oraz poczucie spełnienia.

 

Dołącz do nas!