Rusza nowy projekt pt. INSPIRATORIUM!

W każdych zajęciach mogą uczestniczyć maksymalnie 3 osoby powyżej 16 roku życia. Wstęp jest wolny, ale to nie oznacza, że możesz zarezerwować miejsce i nie przyjść.

Potraktujmy to poważnie. Chcemy się podzielić z Wami naszą pasją!
Wybierz dogodny dla Ciebie termin i forma sztuki, którą jesteś zainteresowany i zapisz się już teraz pod adresem: annabratek@chck.pl

21.01.2021, godz. 18.00 – SZTUKI PLASTYCZNE – prowadząca Joanna Barnaś Wójcik

,,Dotyk jest jednym z najbardziej czułych zmysłów człowieka. Ma kojące działanie, stymuluje wydzielanie hormonów szczęścia (oksytocyny i endorfin), redukując jednocześnie poziom hormonu stresu (kortyzolu) ‘ …

Zapraszamy na kilka chwil wytchnienia przy artystycznym działaniu – filcowanie – technika świetnie się sprawdza jako metoda terapeutyczna – przede wszystkim antystresowa, relaksująca. Metoda pracy polega na ucieraniu wełny czesankowej z pomocą wody i mydła. Z wełny czesankowej może powstać biżuteria, ozdoby i dodatki do ubrań, czy wystroju domu, oraz np. torebki.
Zapewniamy materiał i pozytywną energię!

28.01.2021, godz. 18.00 – AKTORSTWO/TEATR – prowadząca Urszula Kamysz – Zawadzka
04.02.2021, godz. 18.00 – TANIEC – prowadzący Tomasz Mich
11.02.2021, godz. 18.00 – MUZYKA – prowadząca Anna Bratek


Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub napisz!
Wszystkie spotkania odbywać się będę w Starochorzowskim Domu Kultury

Uwaga. W związku z sytuacją epidemiologiczną wszystkim naszym gościom rekomendujemy wydrukowanie i przyniesienie ze sobą wraz z biletem poniższego oświadczenia.
Oświadczenie dla gości SDK