KALENDARIUM

8.03

19:00

Spektakl komediowy pt. "LA BOMBE" reżyseria: Sambor Czarnota

bilety:
parter:
rząd 5 i 6 -120 PLN
balkon:
rząd 11 i 12 -100 PLN


więcej informacji i rezerwacja biletów:
urszula@chck.pl, tel. 32 349 78 84/65/63

W spektaklu występią: Katarzyna Glinka, Radosław Pazura, Wojciech Błach,Karolina Sawka

LA BOMBE to prawdziwie BOMBOWA komedia, wspaniali aktorzy, piękna sceneria, muzyka,kostiumyi sceny, które sprawią, że będziecie śmiać się do łez!

Caroline i Stéphane, małżeństwo od dwunastu lat, trójka dzieci, wyjeżdżają na Korsykę do swojego wakacyjnego domu … zdeterminowani, by odpocząć i zakochać się w sobie ponownie po urodzeniu najmłodszego dziecka.

TO NIE BĘDZIE ŁATWE!!!

CAROLINE(Katarzyna Glinka/Anna Czartoryska-Niemczycka) jest w środku „poporodowej” depresji, staje się zniesmaczona sobą, odczuwa niechęć do otoczenia i rozwija irracjonalną zazdrość.

ALBAN(Wojciech Błach/Michał Rolnicki) przyjaciel rodziny, zawzięty biegacz, którego właśnie porzuciła żona,krystalizuje wszystkie obawy Caroline.

STÉPHANE(Radosław Pazura/Sambor Czarnota) sfrustrowany psycholog,rozumie powagę sytuacji, wyprzedza sprawy i z troski o żonę zatrudnia opiekunkę na czas wakacji.

SAM(Karolina Sawka/Maria Wieczorek)opiekunka zwerbowana ze względu na swoją motywację i fakt bycia dwujęzyczną, przyjeżdża z Londynu do Bastii z całym bagażem… 1,80 m, obwód w pasie 60 cm, miseczka D, włosy spływające na plecy, seksowny akcent… i skrywany sekret.

Atmosfera robi się gorąca, STÉPHANE i ALBAN się gotują, a CAROLINE się przegrzewa… krótko mówiąc, to „BOMBA” w każdym tego słowa znaczeniu!


Filmy: