10.05

20:00

SPEKTAKL TAJEMNICA 16. PIĘTRA - PREMIERA / ZMIANA TERMINU!

Drodzy widzowie, informujemy iż SPEKTAKL "TAJEMNICA 16. PIĘTRA" planowany na 10 maja 2024 został przeniesiony na 20 października 2024 r o godz. 17:00!
Zakupione bilety zachowują ważność. Jeżeli nowy termin Państwu nie odpowiada, to prosimy o kontakt z kasą w celu zwrotu biletów: kasa@chck.pl, 32 349 78 63/65

więcej informacji
damian_b@chck.pl, 32 349 78 71/63/65

TAJEMNICA 16. PIĘTRA, czyli najnowszy spektakl na komediowej scenie! PREMIERA

W najwyższym biurowcu ustaje gwar i kolejno gasną wszystkie światła, na szesnastym piętrze robi się dopiero jasno! To właśnie tu rozgrywa się pełna zwrotów akcja spektaklu. Dwaj przyjaciele zostają przypadkowo wplątani w interesy dobrego znajomego, a gdy orientują się, że sytuacja wymyka się spod kontroli - na ucieczkę jest już za późno! Próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości, ale nagle na ich drodze pojawiają się dwaj gangsterzy. Zaczyna się jazda bez trzymanki! Bezwzględni bandyci postanawiają nie przebierać w środkach i posuwają się do najgorszego... Co się wydarzyło? Czy był to czysty przypadek, czy może zaplanowana gra? Kto jeszcze stoi za intrygą?

Ciekawy scenariusz, świetna gra aktorska i przede wszystkim solidna dawka śmiechu to gwarancja dobrego wieczoru - nie możecie tego przegapić!

OBSADA:
Michał Żurawski / Jan Wieczorkowski
Michał Sitarski / Mariusz Ostrowski
Tomasz Borkowski
Piotr Ligienza
Piotr Miazga

KOSTIUMY I SCENOGRAFIA: Katarzyna Adamczyk
SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Jarosław Grzelka


Filmy: