Vinyl Fest i Chorzowskie Centrum Kultury prezentują "Muzyczny wehikuł czasu - rok 1973" /// Queen, Genesis, Elton John, Rolling Stones i inni....

Tym razem w ramach muzycznej podróży w czasie zabierzemy Was do niesamowitego roku 1973, w którym po raz pierwszy swoje płyty wydali m.in. Queen, Abba czy niezwykle popularny u nas zespół Budgie. Ponadto ukazały się tak wybitne albumy jak „Dark Side of the Moon” Pink Floyd, „Selling England by the Pound” Genesis czy „Tubular Bells” Mike’a Oldfielda. Jeśli do tego dodamy dwa wydawnictwa Electric Light Orchestra oraz albumy Black Sabbath, Eltona Johna, czy Rolling Stones, to możecie być pewni, że ten dzień na długo pozostanie Wam w pamięci. To Wy, będziecie decydować czego (głównie) posłuchamy w trakcie 1,5-godzinnej muzycznej podróży! A wszystko to w studyjnych warunkach kina „Grajfka” w Chorzowskim Centrum Kultury, na wyjątkowym sprzęcie hi-end, dostarczonym przez naszego partnera – Media Hit z Gliwic. Całość realizujemy wraz z Centrum Kultury Sudenckiej Mrowisko Politechniki Śląskiej.
Prowadzenie Bogusław Ziębowicz (Vinylhouse)

Każda godzina, to kameralna i oddzielna impreza biletowana z udziałem maksymalnie 40 osób. Wstęp 10 zł na jedno spotkanie (15 zł w dniu imprezy).

Prowadzenie Bogusław Ziębowicz (Vinylhouse)

Każda godzina, to oddzielna impreza biletowana. Wstęp 10 zł na jedno spotkanie, w dniu imprezy 15 zł.