XII FESTIWAL AMATORSKIEGO RUCHU ARTYSTYCZNEGO FARA

*FARA to przegląd, który nastawiony jest na wspieranie amatorskiego ruchu teatralnego w szkołach wszystkich szczebli, stowarzyszeniach kulturalnych i społecznych, instytucjach kultury oraz placówkach wychowania pozaszkolnego. Główną ideą festiwalu jest popularyzowanie teatru i tańca wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, propagowanie aktywności kulturalnych oraz promowanie młodych artystów.

Festiwal kierowany jest do uczniów szkół, instytucji kultury, placówek wychowania pozaszkolnego, stowarzyszeń oraz osób indywidualnych.

regulamin - pobierz

karta zgłoszenia - pobierz

Proszę pamiętać, że każda osoba biorąca udział w festiwalu musi wypełnić klauzulę RODO która jest dołączona do kart zgłoszenia.

Instrukcja dla opiekuna:

Jeśli opiekun zespołu zgłosi np 15 uczestników poniżej 18 roku życia to musi rozdać wszystkim RODZICOM załącznik numer 1.

Jeśli opiekun zespołu zgłosi np 15 uczestników powyżej 18 roku życia rozdaje wszystkim ZGŁOSZONYM OSOBOM załącznik numer 2.

 

Zgłoszenia indywidualne:

Osoba poniżej 18 roku życia: karta zgłoszenia + załącznik numer 1, którą WYPEŁNIA RODZIC

Osoba powyżej 18 roku życia: karta zgłoszenia + załączniki numer 2 którą WYPEŁNIA INDYWIDUALNIE

 

Wszelkich szczegółowych informacji udziela koordynator festiwalu:
Agata Śliwa, tel. 502 071 121, festiwal@chck.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszy Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego