Zapraszamy na IMPREZĘ PLENEROWĄ W PARKU ŚLĄSKIM - INDYJSKIE OPOWIEŚCI!

Zapraszamy na IMPREZĘ PLENEROWĄ W PARKU ŚLĄSKIM - INDYJSKIE OPOWIEŚCI!
 
W programie: Warsztaty tańca indyjskiego, Joga na świeżym powietrzu, Koncert relaksacyjny ''Dźwięki Duszy'' - Arkadiusz Kuś, Adrianna Janiec, Spektakl taneczny ''Indyjskie Opowieści'' - Zespół Tańca Indyjskiego Natarang, malowanie henną, kuchnia indyjska
Wstęp wolny!
Miejsce: Duży Krąg Taneczny
Więcej informacji: natalia@chck.pl
 
YOGA
Joanna Wroblowska - Joginka, nauczycielka jogi, założycielka Yoga Balance. Swoją praktykę jogi doskonaliła uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach z wieloma nauczycielami. Posiada dyplom Instruktora Rekreacji Ruchowej w oparciu o system hatha- joga oraz ukończyła kurs nauczycielski I serii ashtanga jogi z Manju Patthabi Joisem. To właśnie Manju i jego podejście do jogi wywarło największy wpływ na jej praktykę i sposób nauczania. Uwielbia prowadzić zajęcia i przekazywać innym nie tylko wiedzę, ale także energię i radość.
 
Koncert Relaksacyjno-Uzdrawiający 'Dźwięki Duszy'
Prowadzący: Arkadiusz Kuś, Adrianna Janiec Pozwól sobie zatopić się w relaksie i wyciszeniu podróżując z dźwiękiem. Odpręż się i zapomnij na chwilę o świecie zewnętrznym. Podczas koncertu medycyny wibracji doświadczysz nowego poziomu głębokiego odprężenia. Wibracje instrumentów wnikają głęboko w ciało, synchronizują Twoje komórki z naturą, dzięki czemu zestrajamy razem ciało, umysł i duszę. Bo CUD to Ty! Już po jednej sesji dźwiękoterapii można odczuć głębokie efekty przemiany wewnętrznej i większej harmonii w życiu, zapraszamy do doznania tego doświadczenia.
 
Spektakl taneczny ''Indyjskie Opowieści''
Tańce, stroje i kultura indyjska to ich prawdziwa pasja. To grupa zapalonych ludzi zajmująca się promowaniem kultury Indii w Polsce. Prezentuje indyjski taniec klasyczny, taniec semi – klasyczny oraz żywiołowy taniec Bollywood. Robią to, co kochają. I podbijają publiczność w kraju i za granicą. W występach chorzowskiego zespołu nie brak indyjskich tańców klasycznych jak i tych znanych m.in. z bollywoodzkich filmów. Swoje umiejętności tancerze szlifują m.in. w Wielkiej Brytanii i Indiach. Spektakl "Indyjskie Opowieści" to widowisko taneczne, podczas którego zespół Natarang zaprezentuje kobiecą stronę Indii. Najpierw poznamy inspirujące kobiety z indyjskiej mitologii, by następnie wyruszyć wraz z główną bohaterką na poszukiwania prawdziwej miłości. Podczas występu zespół zaprezentuje klasyczny taniec indyjski Kuchipudi oraz taniec Bollywood.
Zapraszamy serdecznie!